Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 11 październik 2018 11:35
Jacek Maliszewski

pilkanozna2018Dnia 8.10.2018 roku na boisku piłkarskim Zespołu Szkół Salezjańskich odbył się finał powiatowy "Szóstek piłkarskich" dziewcząt klas starszych (klasy VII i VIII). Nasza reprezentacja w składzie: Ewelina Kwaśniak, Kinga Bujalska, Oliwia Żochowska, Natalia Saczuk, Anna Dąbrowiecka, Oliwia Odowska, Emilia Mazańska, Nina Celińska oraz Dobrusia Mosiej zajęła II lokatę. Rywalizując z uczennicami III klas gimnazjum nasze zawodniczki w półfinale pokonały zespół z Jabłonny Lackiej 3:1, w finale ulegając podobnie jak w rozgrywkach eliminacyjnych gospodyniom (gimnazjum salezjańskie) 1:0. W eliminacjach pokonały również zespół szkół w Rozbitym Kamieniu 5:0 oraz SP2- 4:2.

Gratulujemy!!!