Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 06 październik 2018 15:54
Jacek Maliszewski

indywidualne biegi przeajowe 4 20181006 115164381528 września nad malowniczym zalewem w Sterdyni odbyły się indywidualne biegi przełajowe, które zarazem były eliminacją do zawodów rangi międzypowiatowej. Bardzo dobrze spisali się sportowcy z SP 4, którzy aż 6 razy stanęli na podium. Amelka Gromek wygrała bieg w kategorii dziewcząt klas V, a druga była Gabriela Kamińska. W kategorii klas V chłopcy zwyciężył Michał Dąbrowski - Kacper Kosieradzki zajął III pozycję. Wśród dziewcząt z klas VI Maja Pogorzelska uplasowała się na II pozycji a  wśród chłopców w tej kategorii wiekowej bezkonkurencyjny okazał się Piotr Brzezik. Ponadto na drugim stopniu podium stanęła Aleksandra Gromek w kategorii dziewcząt klas VII. Ponadto udział w zawodach regionalnych zapewnili sobie Patrycja Zdzichowska (IV) i Aleksandra Ławecka (VII) w kategorii klas V, a wśród chłopców Bartosz Pogorzelski który był piąty. W kategorii klas szóstych dziewcząt Julia Marchel (VII) i Weronika Załoga (IX), a wśród chłopców Kacper Kowalczyk (VII) lokata. Z klas VII awans uzyskali Emilia Mazańska (VI) i Ola Domańska (VII) w kategorii dziewcząt oraz Paweł Reytel- Kuc w kategorii chłopców. Z klas VIII awansowali: Anna Dąbrowiecka (IV) oraz Kinga Bujalska (VI), a także Jakub Skolimowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach zawodów.