Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 18 czerwiec 2019 21:50
Jacek Maliszewski

wie odblaskiem i przykadem 2 20190627 1640367490Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Świeć odblaskiem i przykładem”. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach. Patronat honorowy nad konkursem objął Pan Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego. Był to konkurs na etapie powiatowym. Celem konkursu była realizacja zadań promocyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Konkurs odbył się w terminie do 15 maja 2019 r.

Uczennica kl. II b Lalak Oliwia zdobyła wyróżnienie w tym konkursie. Wręczenie nagród odbyło się w Siedlcach na Dniach Otwartych WORD w dniu 15.06.2019 r. Gratulujemy i w imieniu całej społeczności szkolnej, dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun p. Filipczak Jolanta