Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 16 czerwiec 2019 16:03
Jacek Maliszewski

podsumowanie konkursow powiatowych 3 20190616 150578524012.06.2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Sokołowie Podlaskim odbyło się podsumowanie Powiatowych Konkursów Przedmiotowych pod patronatem Starosty Sokołowskiego. Uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Po podsumowaniu wyników nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Michał Nowicki ucz kl. 8A - I miejsce w X Powiatowym Konkursie Polonistycznym „U Marysi”;

Zuzanna Ślepowrońska ucz kl. 8C - I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów szkół podstawowych;

Aleksander Szybka ucz. kl. 8A - II miejsce w X Powiatowym Konkursie Geograficznym dla uczniów szkół podstawowych;

Kinga Bujalska ucz. kl. 8C - III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Laureaci konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a ich opiekunowie dyplomy pochwalne.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy !!!

Beata Żochowska