Opublikowano: niedziela, 07 kwiecień 2019 20:57

ii etap przedszkoliady 7 20190410 17513974764 kwietnia 2019 r. na basenie odbył się II etap Przedszkoliady. Nasi uczniowie z klas 0a i 0b w składzie: Maja Kur, Zuzia Pietrzak , Julka Świnarska, Ania Murawska, Antek Grzymała, Kuba Szymaniak, Sebastian Przewoźnik i Marek Miłkowski świetnie radzili sobie podczas wodnych konkurencji. Należało trafić piłeczką do bramki, zebrać rozsypane piłeczki do kosza jak najszybciej, nachlapać wody do wiaderka, dmuchać piłeczkę ping - pongową do obręczy na wodzie i pływać materacami jako łódkami. To był wspaniały czas zabawy. Dzieci przygotowała p. Karolina Dziekońska. Dziękujemy mamom p. Murawskiej, p. Grzymała, p. Miłkowskiej, p. Szymaniak, które bardzo pomagały podczas tych zawodów.