Opublikowano: sobota, 06 kwiecień 2019 20:52

konkurs taneczny taczce ruchowe opowieci 6 20190407 16575346442 kwietnia 2019 r. dziewczynki z klas 0a i 0b wzięły udział w konkursie tanecznym "Tańczące ruchowe opowieści" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim. Nasze kolorowe tancerki Maja Kur, Zuzia Pietrzak, Nina Musiatowicz, Ania Murawska, Julka Świnarska zaprezentowały melodię z musicalu "Deszczowa Piosenka". Ubrane w kolorowe pelerynki i kalosze pięknie pląsały z parasolkami. Dzieci przygotowała p.Agnieszka Kobylińska.