Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 03 styczeń 2019 18:18
Jacek Maliszewski

konkurs na najpikniejsz ozdob boonarodzeniow 10 20190113 1930403154W miesiącu grudniu w naszej szkole odbył się „Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”, organizowany przez świetlicę szkolną. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie uczniom możliwości odkrywania talentów twórczych w postaci wykonanych prac.

Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie prace uczniów zachwycały pomysłem i oryginalnością. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody na apelu szkolnym w dniu 21 grudnia 2018 r. Prace były rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych.

Uczniowie klas 0 - III:

pierwsze miejsce - Kacper Rusinek kl. IIIB

drugie miejsce - Radosław Godlewski kl. IA

trzecie miejsce - Maciej Karpiński kl. IIIC

wyróżnienia - Jan Zduniak kl. IIIC, Jakub Ruszkowski kl. 0A,

                      Karol Bogusz kl. IIIB, Kacper Pietrzak kl. IIIC,

                      Karolina Mróz kl. IIA, Maja Matusik kl. IIIB.

Uczniowie klas IV - VIII:

pierwsze miejsce - Aleksandra Godlewska kl. IVD

drugie miejsce - Magdalena Ruszkowska kl. IVD i Iga Murawska kl. IVD

trzecie miejsce - Weronika Brzózka kl. VIB i Kacper Małyszka kl. IVD

wyróżnienia - Oliwia Bogusz kl. VIB, Iga Pietruczanis kl. IVB,

                      Zuzanna Młynik kl. IVD

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Nauczyciele świetlicy