Opublikowano: poniedziałek, 19 listopad 2018 17:28

Jedną z form uczczenia rocznicy 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę – był zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas 1 – 3 zatytułowany "Kto Ty jesteś? Polak mały”.

Uczniowie klas młodszych wykonali piękne prace plastyczne różnymi technikami. Pokazali w ten sposób, że są prawdziwymi Polkami i Polakami.

Komisja w składzie: Małgorzata Nowak, Małgorzata Błońska, Dorota Soszka oceniły prace i spośród złożonych przyznała miejsca i wyróżnienia za które dyplomy i nagrody wręczyła pani dyrektor podczas apelu w dniu 15 listopada 2018r.

NAGRODZENI:

Lena Danilak 3b

Alicja Pencak 3c

Karol Bogusz 3b

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom za udział w patriotycznym konkursie jako sposobie świętowania takiego wspaniałego jubileuszu naszej Ojczyzny.

Małgorzata Błońska