Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 19:50
Jacek Maliszewski

wycieczka 4b i 5d 10 20190611 1555159707W dniach 5 – 7 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 4b i 5d uczestniczyli w wycieczce do Okuninki nad jeziorem Białym. W ciągu trzech dni zwiedzaliśmy Świętą Górę Grabarkę, stadninę koni w Janowie Podlaskim, podziemia kredowe w Chełmie (z duchem Bieluchem ;)), Włodawę – miasto trzech kultur. Ośrodek „Niebieskie Migdały”, w którym mieszkaliśmy oferował wiele atrakcji m. in. basen, kino, boisko do piłki plażowej, plażę z palmami oraz wycieczkę „Migdałkiem” do granicy z Białorusią.

Pogoda dopisała, humory dzieci również. Już się zastanawiamy, gdzie wyruszymy za rok!