Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:46
Jacek Maliszewski

wycieczka klasy 3 b do siedlec 9 20181229 1672650474W czwartek, 13 grudnia pojechaliśmy z naszą wychowawczynią Ewą Sękal i panią Agnieszką Domańską na wycieczkę do Siedlec. Przed dziewiątą dotarliśmy do teatru, gdzie oglądaliśmy spektakl pt. „Tańcząca choinka”. Bohaterami bajkowego przedstawienia byli: Święty Mikołaj, choinka, miś, elf, krasnal. Choinka została uratowana i pięknie przystrojona w lesie. Wszyscy obrońcy choinki dostali prezenty a krasnal nauczył całą widownię świątecznej piosenki. Następnie rozśpiewana klasa IIIb udała się do Muzeum Regionalnego. Lekcja muzealna dotyczyła archeologii. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca archeologa i jakich narzędzi używa podczas wykopalisk. Po obejrzeniu prezentacji mogliśmy zrobić własne koraliki z gliny i zabrać je ze sobą na pamiątkę. Na zakończenie wycieczki pojechaliśmy na obiad, każdy z nas jadł to co lubi. Do Sokołowa nasz wesoły autokar wrócił przed piętnastą, więc nie byliśmy mocno zmęczeni. Wycieczka bardzo wszystkim się podobała i na pewno będziemy ją miło wspominać.

Lena Danilak kl. IIIb