Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 02 grudzień 2018 17:05
Jacek Maliszewski

wycieczka kl 5b i 5d do biaegostoku 20 20181209 105729118829.11.2018 r. uczniowie z klasy 5b i 5d (wraz ze swoimi wychowawczyniami) spędzili bardzo miły dzień w Białymstoku. Po przyjemnej podróży wszyscy z ciekawością obejrzeli spektakl „W pustyni i w puszczy” w Teatrze Dramatycznym. Po doznaniach „duchowych” przyszedł czas na zadbanie o ciało. Pomogła nam w tym wizyta w Jumper Parku Trampolin oraz ciepły posiłek w Galerii Białej. Wesoły powrót do domu dopełnił nasze cudowne przeżycia i wrażenia z wycieczki, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia.