Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 10 listopad 2018 20:15
Jacek Maliszewski

wycieczka do warszawy klas 6a i 6b 3 20181112 11302781888 listopada 2018 r. byliśmy na wycieczce w Warszawie. Najpierw pojechaliśmy do Arkadii, gdzie obejrzeliśmy ciekawy film, później poszliśmy na posiłek, aby nabrać sił przed atrakcją tego wyjazdu - zabawą w Hangarze 646. Tam nabywaliśmy umiejętności podstaw akrobatyki, łącząc sport z zabawą. Zajęcia nauczyły nas technik amortyzacji i bezpiecznego lądowania. Najważniejszymi elementami do opanowania były wytrzymałość, elastyczność i wyobraźnia. Godzinna uciecha szybko się skończyła i trzeba było wracać do Sokołowa, aby w piątek znów być w szkole. Szkoda, że takiego miejsca jak Hangar 646 nie ma w naszym mieście, bo chętnie, choć jedną lekcję WF w tygodniu, moglibyśmy w nim spędzać. 

 Uczniowie klasy VIA i VIB