Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 01 styczeń 2018 15:02
Jacek Maliszewski

spotkanie wigilijne w klasie ii c 7 20180101 1904612183Dnia 20 grudnia w klasie II c odbyło się spotkanie wigilijne uczniów, wychowawczyni i rodziców. Dzieci przedstawiły spektakl pt. „Jasełkowa łezka - humoreska”. Były to nietypowe jasełka, bo większość dialogów została okraszona odrobiną humoru. Obok Marii i Józefa wystąpił osioł, myszki, kot, aniołowie, pasterki, pasterze, królowie i narrator. Zabawne sceny, dynamiczne piosenki i scenografia wszystkim bardzo się podobały i uświetniły ten wieczór. Po przeczytaniu fragmentu z Pisma Św. przez mamę Jasia, podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Rodzice przygotowali wigilijne potrawy, które szybko zniknęły ze stołu. Panowała miła, ciepła i świąteczna atmosfera. Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc w zorganizowaniu spotkania wigilijnego.

Wychowawczyni klasy II c Elżbieta Wilk