Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 23 czerwiec 2018 17:16
Jacek Maliszewski

zielona szkoa kl 4 d 11 20180625 1356883926Uczniowie klasy 4 d wraz z opiekunami uczestniczyli w trzydniowej zielonej szkole w Sielpi Wielkiej niedaleko Kielc. Ośrodek wypoczynkowy „Łucznik”, w którym mieliśmy zakwaterowanie usytuowany jest nad pięknym zalewem ze wspaniałymi plażami, pomostami oraz profesjonalnym parkiem linowym. Podczas wycieczki zwiedziliśmy Jaskinię Raj, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Park dinozaurów w Bałtowie. Uczniowie uczestniczyli także w bardzo ciekawych warsztatach muzycznych z instrumentami perkusyjnymi w Aptece Wyobraźni. Była to niezapomniana przygoda, zwłaszcza że dopisała pogoda i tylko czas za szybko płynął.

uczestnicy wycieczki