Opublikowano: środa, 20 czerwiec 2018 18:44

W dniu 12 czerwca uczniowie klasy IV a i IV c pojechali na całodniową wycieczkę do Farmy Iluzji. Przez pierwsze dwie godziny po farmie oprowadzał nas przewodnik, który pokazał dzieciom najciekawsze miejsca i zapoznał z zasadami bezpiecznej zabawy. Zwiedziliśmy Latającą Chatę Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Muzeum Iluzji, Labirynt Luster, Bajkowy Pałac Cieni i inne ciekawe miejsca. Dzieciom udało się nawet rozwiązać zagadkę Lewitującego kranu, z którego leci woda, mimo że nie jest nigdzie podłączony. Przekonaliśmy się, że nie zawsze warto wierzyć w to, co się widzi. Potem uczniowie mieli czas wolny, w którym mogli sami korzystać z dowolnie wybranych przez siebie atrakcji. Bawili się również na ogromnym placu zabaw korzystając z wielkiej trampoliny, parku linowego, zjeżdżalni, kolejek, karuzeli i tym podobnych miejsc do zabawy. Wszyscy wrócili zadowoleni, zmęczeni i pełni wrażeń. Oczywiście w drodze powrotnej nie mogło zabraknąć wizyty w Mc Donaldzie gdzie uczestnicy wycieczki posilili się po całodniowym wysiłku.