Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 09:13
Jacek Maliszewski

wycieczka kl i a i ii c do siedlec 12 20180109 1737656431Dnia 13 grudnia odbyła się z okazji mikołajek w klasie I a i II c pod opieką p. Elżbiety Wilk, p. Hanny Grochowskiej, p. Joanny Skorupki i p. Beaty Świderskiej wycieczka do Siedlec. Najpierw obejrzeliśmy w Centrum Kultury i Sztuki przedstawienie teatralne pt. „Grudniowy gość”. Była to opowieść o magicznej rodzinie: tatusiu Jaskrawość, mamie Lśnienie i maleńkiej Iskiereczce, która to samodzielnie musiała zapalić maleńkie lampeczki, które oświetlić mają drogę i poprowadzić wprost do tych, którzy niecierpliwie czekają na niezwykłego i tajemniczego gościa. Tym gościem miał być  Święty Mikołaj. Iskiereczka napotyka na trudności w rozstawieniu świecidełek. Po różnych perypetiach udaje się osiągnąć cel, grudniowy gość się pojawia. Spektakl urozmaicony był licznymi piosenkami. Mikołaj, który pojawił się na scenie obiecał, że odwiedzi wszystkie dzieci wraz z prezentami w Święta Bożego Narodzenia. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało i wprowadziło w atmosferę zbliżających się świat. Potem pojechaliśmy do Sali Zabaw „Młynek”, gdzie zabawa mogłaby trwać bez końca. Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do czekających rodziców. Był to udany mikołajkowy wyjazd.