Opublikowano: niedziela, 17 czerwiec 2018 19:40

sokoowska olimpiada dzieci lekkoatletyka 11 20180617 1325415812Pierwsze miejsca zajęły drużyny dziewcząt i chłopców z klas czwartych w lekkoatletycznych zawodach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. W każdej konkurencji nasi sportowcy byli w czołówce i z ogromną przewagą pokonali uczestników z pozostałych 13 szkół powiatu sokołowskiego. Złote medale zdobyli: Gabriela Kamińska w biegu na 60m i rzucie piłką palantową, i Amelia Gromek w biegu na 400m, jednocześnie poprawiając rekordy szkoły w tych dyscyplinach oraz Jakub Chmiel (60m) i Kacper Kosieradzki (piłka palantowa). Srebrne medale wywalczyli: Amelia Gromek (skok w dal), Magdalena Praska (60m), Jakub Wojtczuk (600m), a brązowe Julia Lesiuk (400m) i Jakub Wojtczuk (60m).

W klasyfikacji generalnej Sokołowskiej Olimpiady Dzieci wygrywamy już czwarty rok z rzędu. To wielki sukces naszych młodych sportowców. Gratulacje!!!