Opublikowano: poniedziałek, 14 maj 2018 09:28

sod pika rczna dziewczt i chopcow 5 20180514 1798442624Kolejny etap Sokołowskiej Olimpiady Dzieci – minipiłka ręczna odbył się 24 kwietnia w Sterdyni. Dziewczęta z klas czwartych, reprezentujące naszą szkołę, po raz kolejny nie zawiodły. Gładko pokonały drużyny z SP nr 1, SP nr 2 i SP Kosów Lacki i zajęły pierwsze miejsce. Chłopcy rywalizowali dzień później w Sokołowie Podlaskim. Wygrywając dwa mecze i przegrywając tylko jeden zajęli trzecie miejsce. Składy drużyn: Gabriela Kamińska, Julia Lesiuk, Amelia Gromek, Zuzanna Kur, Julia Paprocka, Wiktoria Filipczak, Maja Wiśniewska, Karolina Żeruń, Jakub Wojtczuk, Bartosz Pogorzelski, Kacper Kosieradzki, Jakub Chmiel, Kacper Karolczuk, Maciej Siepliński, Kacper Góral, Bartosz Sawicki, Michał Dąbrowski, Kacper Saczuk, Hubert Biernat.

Gratulacje!