Opublikowano: poniedziałek, 14 maj 2018 09:25

sod koszykowka dziewczt i chopcow 7 20180514 1831075159Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas czwartych i młodszych brały udział w kolejnym etapie powiatowych zawodów Sokołowskiej Olimpiady Dzieci – minikoszykówce. Nasze młode koszykarki spisały się znakomicie wygrywając ogromną różnicą punktów z SP nr 1, SP nr 2 i SP Bielany i zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Chłopcy pokonali drużyny z SP nr 1, SP Sterdyń, a w finale przegrali tylko jednym punktem z SP nr 2 i zajęli miejsce drugie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Gabriela Kamińska, Julia Lesiuk, Amelia Gromek, Julia Paprocka, Wiktoria Filipczak, Maja Wiśniewska, Karolina Żeruń, Kornelia Pajewska, Gabriela Smuniewska, Maja Wojtkowska, Jakub Wojtczuk, Bartosz Pogorzelski, Kacper Kosieradzki, Jakub Chmiel, Kacper Karolczuk, Maciej Siepliński, Kacper Góral, Bartosz Sawicki, Michał Dąbrowski, Kacper Saczuk.

Gratulacje!