Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 24 kwiecień 2018 19:25
Jacek Maliszewski

drugi etap przedszkoliady 4 20180429 116155685817 kwietnia 2018 r. nasi Zerówkowicze wzięli udział w drugim etapie "Przedszkoliady". Teraz były to zabawy w wodzie na basenie. Z klasy 0 a wystartowali: Ewelina i Wiktoria Skóra, Filip Romaniuk, Wojciech Żółkowski, z klasy 0 b: Maja Borychowska, Zuzanna Pietrzak, Alan Rybczyński i Nikodem Zawadzki. Konkurencje polegały na łapaniu i wrzucaniu rozsypanych w wodzie piłeczek, dmuchaniu piłeczek do obręczy unoszącej się na wodzie, strzelaniu goli do bramki w wodzie, pływaniu na materacu, bieganiu po wodzie z makaronem i nalewaniu na czas wody do wiadra. Nasi sportowcy wspaniale i szybko wykonali te zadania. Dziękujemy za pomoc mamom: p. Skóra, p. Borychowskiej i p. Pietrzak. Dziećmi opiekowały się p. K.Dziekońska i p. J.Skorupka. Przed nami ostatni etap na stadionie w czerwcu.