Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 05 kwiecień 2018 17:56
Jacek Maliszewski

wicemistrzostwo regionu siedleckiego w minikoszykowce dziewczt 5 20180405 1052574551Bardzo duży sukces odniosły dziewczęta w finale Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce, które odbyły się 27 marca w sali SP nr 1 w Sokołowie Podlaskim. W meczu półfinałowym nasze reprezentantki pokonały zespół ze szkoły w Białkach, a w finale przegrały z ekipą z SP nr 1 i zdobyły tytuł Wicemistrza Regionu Siedleckiego.

Skład drużyny srebrnych medalistek: Olga Prokopińska, Weronika Załoga, Patrycja Nowakowska, Olga Domańska, Aleksandra Gromek, Emilia Mazańska, Oliwia Kosieradzka, Karolina Woźniak, Gabriela Kamińska, Julia Lesiuk, Amelia Gromek, Kornelia Pajewska.

Wielkie gratulacje!!!