Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 03 kwiecień 2018 21:38
Jacek Maliszewski

midzypowiatowe zawody w pywaniu 6 20180403 111540204227 marca na basenie miejskim w Mińsku Mazowieckim odbyły się międzypowiatowe zawody w pływaniu. Po raz kolejny nasi pływacy udowodnili, że w tej dyscyplinie sportu należymy do najlepszych w regionie. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zdobyli drugie miejsce w sztafecie 8x25m. W zmaganiach indywidualnych najlepiej zaprezentowali się Oliwia Moczulska brązowy medal na 50m stylem dowolnym i Bartosz Kalinowski brąz na 50m grzbietem. Ponadto w zawodach brali udział: L. Nowotniak, M. Marciniak, M. Szymanik, O. Rozbicka, O. Błachnio, M. Pogorzelska, A. Gromek. W. Krysiak, Z. Ślepowrońska, K. Ślepowroński, J. Chmiel, F. Szewczyk, K. Kosieradzki, B. Bujalski, M. Sadłowski, J. Kraska, D. Pasik, M. Skomorucha. Gratulujemy!

W. Kucharczyk