Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 03 kwiecień 2018 21:36
Jacek Maliszewski

pingpong2018Dnia 16.03 w Wyrozębach odbyły się zawody w tenisie stołowym w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. Bardzo dobrze spisali się chłopcy, którzy z dużą przewagą wygrali punktację zespołową. W gronie 36 zawodników najlepszym okazał się Bartek Pogorzelski, a na drugim stopniu podium znalazł się Jakub Chmiel (obaj uczniowie kl. IVb). Ponadto w drużynie chłopców wystąpili Jakub Wojtczuk i Kacper Kosieradzki. Dziewczęta zaprezentowały się na miarę możliwości. Wśród 11 zespołów ukończyły zmagania na czwartej pozycji. Skład drużyny dziewcząt: Gabriela Kamińska, Karolina Żeruń, Amelka Gromek i Zuzanna Kur.

W. Kucharczyk