Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 20 luty 2018 21:41
Jacek Maliszewski
owiatowe rozgrywki w druynowym tenisie stoowym 17 20180220 2096877189Dnia 14.02 (dziewczęta) i 16.02 2018 r. (chłopcy) odbyły się w Wyrozębach powiatowe rozgrywki  w drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dwuosobowe wyłonione we wcześniejszych eliminacjach klasowych i szkolnych. Dziewczęta w składzie Kornelia Balińska i Oliwia Kosieradzka zajęły VII miejsce, zaś Ola Domańska i Martyna Stańska VIII. Chłopcy w składzie Jurek Garczyński i Mikołaj Karolczuk (pierwszy zespół) miejsce V-VIII, zaś Mikołaj Mosiej wraz z Adrianem Zalewskim miejsce IX - XII. Gratulujemy!!!
                                                                                                                                     W. Kucharczyk