Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 19 luty 2018 18:57
Jacek Maliszewski

indywidualne biegi narciarskie w azowie 41 20180219 1237061277Dnia 15.02.2018 r. odbyły się w Łazowie indywidualne biegi narciarskie. Szkołę naszą reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klas III - IV, V - VI i chłopcy z klas VII. W zawodach najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy VI a Aleksandra Gromek, która w kategorii dziewcząt klas V - VI wywalczyła brązowy medal. Pamiątkowymi dyplomami nagrodzeni zostali: Jakub Chmiel - IV miejsce, Grzegorz Skolimowski - V miejsce, Amelka Gromek i Oliwia Kosieradzka VI miejsce. Ponadto szkołę reprezentowali: Gabriela Kamińska, Ramona Wierzbicka, Maja Pogorzelska, Eryk Częścik, Kacper Kowalczyk, Wojciech Głowacz, Filip Skolimowski, Piotr Rosochacki, Jakub Skolimowski, Jakub Praski, Kacper Wierzbicki i Kacper Krasnodębski. W trakcie zawodów organizatorzy zapewnili startującym kiełbaski z ogniska, ciepłą herbatę i pączki.

W. Kucharczyk